На цій сторінці ви знайдете всі найкращі способи заробляти гроші у вільний час під час навчання в університеті на основі нашого власного досвіду. Ми будемо продовжувати додавати нові шляхи на цю сторінку, щоб продовжити і закріпити його. І, будь ласка, поділіться своїми ідеями в коментарях!

1. Неповний робочий день

 

Неповний робочий день є очевидним першим вибором, який вибирає більшість студентів, які бажають доповнити свій студентський кредит. Це забезпечує досить стабільний потік доходу і може дозволити вам отримати коштовний досвід роботи.

Але хороших робочих місць не завжди легко знайти!

2. Перегляньте музику за гроші

Якщо ви любите музику, зробіть це своїм бізнесом, переглянувши непідписані групи та виконавці в Інтернеті за готівку.

Може знадобитися деякий час, щоб створити свою репутацію, але деякі користувачі сайту заявили, що вони заробляють 40 фунтів на місяць. Це може звучати не так сильно, але якщо це те, що вам подобається, воно не повинно бути жорсткою роботою, а це ще одна річ для вашого резюме. Гроші, які ви заробляєте, будуть в $ US, але кожен може зареєструватися та переглядати.

3. Продай свої нотатки

Якщо ви не проти поділитися нотатками з іншими студентами, це чудовий спосіб заробити трохи додаткових грошей. Тут є сайти, за допомогою яких ви можете завантажувати свої нотатки разом із ціною, а тоді, коли інший студент завантажує їх, ви отримуєте плату.

Вам, швидше за все, доведеться завантажувати PDF-файли, але це коштує його для повернення, і ви можете подати рукописні нотатки, але, імовірно, вони зароблятимуть більше грошей, якщо вони будуть набрані.

4. Продавати підручні курсові книги

Один чудовий спосіб заробляти гроші – купувати навчальні посібники інших студентів наприкінці року, а потім продати їх тільки після того, як тиждень першого тижня – коли новий прийом учнів знає, що вони їм потрібні!

Ви можете або рекламувати на кампусі або в Інтернеті.

For The Rest Of This Story and More

Subscribe now to get unlimited access